Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

NFM Production Sp. z o. o.

  • Lębork

    Lębork, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie terminowej, wysokiej jakości dostaw surowców do produkcji;

  • Optymalizacja kosztów zakupu surowców (negocjacje);

  • Prowadzenie procesów zakupowych na poziomie operacyjnym (min. składanie zamówień, koordynacja dostaw);

  • Zarządzanie kosztami związanymi z procesem zakupu materiałów, towarów i usług;

  • Poszukiwanie nowych dostawców (min. tworzenie i wysyłanie zapytań ofertowych, bieżąca aktualizacja informacji o cenach oferowanych przez dostawców);

  • Ścisła współpraca z dostawcami i kooperantami.

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w dziale zakupów w firmie produkcyjnej;

  • Doświadczenie w zakresie samodzielnych negocjacji oraz w budowaniu długoterminowych relacji z dostawcami;

  • Wysokie umiejętności interpersonalne i negocjacyjne;

  • Determinacja w osiąganiu celów;

  • Dokładność i terminowość w zakresie powierzonych zadań;

  • Umiejętność analitycznego myślenia;

  • Bardzo dobra organizacja i etyka pracy;

  • Otwartość na zmiany i nowe projekty;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość drugiego języka obcego mile widziana;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel) oraz doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP;

  • Gotowość do podróży służbowych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w międzynarodowym zespole;

  • Możliwość stałego podnoszenie kwalifikacji zawodowych (szkolenia, kursy);

  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych, atrakcyjnych i ambitnych projektach;

  • Atrakcyjny pakiet benefitów;

  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

NFM jest częścią norweskiej Grupy NFM zlokalizowaną w Lęborku. Firma mieszcząca się w nowoczesnym budynku zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą zaawansowanych technicznie wyrobów odzieżowych dla potrzeb wojska i policji. W ostatnich latach spółka dynamicznie się rozwija, w związku z tym powstała potrzeba znalezienia specjalistów z różnych branż. Stawiamy na potencjał ludzi młodych. Cenimy doświadczenie wieloletnich praktyków.

Przewiń do profilu firmy