Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

READY BATHROOM Sp. z o.o.

  • Hangarowa 7, Legnica
    Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Hangarowa 7

Legnica

Twój zakres obowiązków

  • zamawianie materiałów na produkcję

  • kontrola stanów magazynowych (codzienne sprawdzanie stanów magazynowych, realizacja zamówień, zamówienia od kierowników produkcji)

  • organizowanie bieżących zakupów oraz spraw ( zakup paliwa do wózków widłowych, nagrzewnic, serwis aut służbowych)

  • obsługa systemu zarządzania produkcją (Kamee) w zakresie wprowadzania dostawców do bazy danych, zamówień, nowych projektów, kompletacji, harmonogramów

  • koordynowanie obiegu faktur, dokumentów dostawy, sprawdzanie zgodności dokumentów WZ, faktur dostawców ze złożonym zamówieniem, reklamacje

  • korespondencja z kontrahentami (występowanie do firm o sporządzenie wycen, ofert, negocjacja cen

  • tworzenie oraz modyfikacja długoterminowych harmonogramów dostaw, kalkulacji cenowych

  • monitorowanie jakości oraz terminowości realizowanych zamówień dla ciągłości procesu

  • aktualizacja listy dostawców oraz ich wybór

  • udział w nowych projektach technologicznych, inwestycyjnych w spółce

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, w zakresie obsługi spółek o profilu produkcyjnym oraz usługowym

  • bardzo dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel);

  • dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego również mile widziana

  • doświadczenie w obszarze zakupów w branży produkcyjnej

  • doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych i negocjacji

  • umiejętność w sporządzaniu czytelnych zestawień, analiz z użyciem narzędzi Excel

  • umiejętność pracy w zespole, otwartość, pozytywne nastawienie

  • skrupulatność, dokładność, zaangażowanie

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ustalonej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę

  • udział w ciekawych projektach w międzynarodowym środowisku oraz bezpośrednia współpraca z Zarządem

  • stałe podnoszenie kwalifikacji przez plany szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • ubezpieczenie grupowe oraz wyżywienie (obiady) w czasie przerwy w dniu pracy

Ready Bathroom sp. z o.o. to wiodąca europejska spółka zajmująca się produkcją i dostarczaniem modułów łazienkowych w innowacyjnej technologii prefabrykowanej, które wykorzystywane są w szerokiej gamie projektów mieszkalnych, komercyjnych i użytkowych.

Mottem zarządzania jest: "Doskonałość dzięki elastyczności zarządzania". Firma od początku swojego istnienia stawia na zadowolenie odbiorcy finalnego, czego dowodem jest niezwykle dynamiczny wzrost produkcji.

Naszymi obecnymi odbiorcami są duże firmy branży deweloperskiej oraz budowlanej. Produkcja skierowana jest głównie na rynek europejski: do Danii, gdzie posiadamy spółkę zależną Ready Bathroom ApS oraz Belgii, Holandii i krajów skandynawskich.

Przewiń do profilu firmy