Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów

PROFISOL sp. z o.o.O firmie

  • Chocianowska 17A
    Legnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

PROFISOL sp. z o.o.

Chocianowska 17A

Legnica

Profisol sp. z o.o. to prężnie  działająca firma w branży PV. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala oferować nam szeroki wachlarz usług, takich jak: budowa farm fotowoltaicznych „pod klucz”, dostawa naziemnych konstrukcji wsporczych, montaż przemysłowych instalacji dachowych oraz kompleksowa obsługa mikroinstalacji PV dla prywatnych inwestorów na terenie Polski i za granicą.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą stawiającą na ludzi aktywnych i chętnych do dalszego rozwoju. Aktualnie poszukujemy pracownika do naszej Centrali w Legnicy

Opis stanowiska:

  • Sporządzanie i wysyłanie zapytań ofertowych na zakres: usług, dostaw i prac budowlanych
  • Analizowanie wybranych ofert i rekomendacja wyboru dla Zarządu
  • Zamawianie usług i towarów niezbędnych do realizacji projektów
  • Koordynowanie dostaw, monitorowanie ich terminowości i zgodności z zamówieniem
  • Poszukiwanie nowych dostawców oraz współpraca z dotychczasowymi
  • Współpracę z kierownikami projektów oraz kierownikami robót w zakresie gospodarki zakupowej

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe
  • Minimum 2 lata na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży PV lub energetycznej
  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia negocjacji handlowych
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mobilność, gotowość do okazjonalnych 1-2 dniowych delegacji

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Dobre warunki pracy w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz ciekawych wyzwań zawodowych

Ogłoszenie archiwalne