Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Zakupów

SPINKO sp. z o.o.O firmie

  • Leszno, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SPINKO sp. z o.o.

Okrężna 20

Leszno

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i realizacja procesów zakupowych oraz odpowiedzialność za terminowość dostaw,
  • utrzymanie odpowiedniej wielkości i struktury zapasów,
  • rozwój istniejących dostawców oraz poszukiwanie nowych,
  • negocjowanie warunków handlowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie profilowe (techniczne),
  • znajomość zagadnień z obszaru zakupów oraz logistyki poparte co najmniej 2-letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku (preferowana branża automotive),
  • dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem),
  • znajomość technik zarządzania i rozwoju dostawców,
  • zdolności analityczne,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji.

O nas

SPINKO Sp. z o. o. w Lesznie jest producentem oraz dostawcą podzespołów samochodowych dla czołowych firm motoryzacyjnych.

Specjalista ds. Zakupów, Okrężna 20, Leszno