Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

MAGNETIX Lamination Sp. z o.o. Sp. KO firmie

  • Kaczeńcowa 18
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

MAGNETIX Lamination Sp. z o.o. Sp. K

Kaczeńcowa 18

Łódź

MAGNETIX LAMINATION Sp.z o.o. Sp.K. jest liderem w zakresie laminacji tekstylno-technicznych, działającym na rynku od początku lat 90-tych. W związku z intensywnym rozwojem sprzedaży poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Zarządzanie procesem zakupowym
  • Poszukiwanie nowych dostawców i współpraca z aktualnymi
  • Nadzór nad stanami magazynowymi
  • Sporządzanie zapytań ofertowych, analiza ofert, negocjacje cen i warunków współpracy, zawieranie kontraktów
  • Zapewnienie zgodności procesu z polityką i procedurami zakupowymi
  • Wdrażanie rozwiązań optymalizacyjnych od strony kosztowej i procesowej,
  • Monitorowanie terminowości dostaw
  • Raportowanie

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Asertywność, komunikatywność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Ubezpieczenie
  • Kartę zdrowotną do lekarzy specjalistów
  • Kartę lekową
  • Możliwość skorzystania z karty fit-profit
  • Nagrody i premie za osiągnięcia
  • Dodatki świąteczne i wakacyjne
  • Integrację
  • Dodatki dla dzieci pracowników
  • Możliwość awansu i rozwoju
Prosimy o przesyłanie CV i listów motywacyjnych klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy