Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

BESO LUX SP Z O OO firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

BESO LUX SP Z O O

Łódź

We are fastly growing online furniture reseller cooperating with companies all over the Europe based in Łódź.

Beso Lux Group’s (BSG) story began in 2012 in Luxemburg with the creation of interior design brands.
In the following years, BSG expanded in home & decor sector cooperating with the biggest e-commerce retailers and market places in Europe.

Today BSG has an expansive portfolio of 20 brands. Thanks to a motivated, young and creative team, BSG has distinguished itself by creating original and high-quality products.

Twój zakres obowiązków:

  • Nawiązanie trwałych relacji biznesowych z dostawcami
  • Tworzenie zapytań ofertowych i negocjowanie warunków współpracy z obecnymi i przyszłymi dostawcami
  • Codzienna współpraca z działem sprzedaży, działem graficznym i logistycznym
  • Monitorowanie i analiza rynku oraz trendów w meblarstwie
  • Udział w targach meblarskich w kraju i za granicą
  • Rozwijanie portfolio oferowanych produktów
  • Realizowanie strategii działu zakupów

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • Umiejętności negocjacyjnych
  • Znajomości branży meblarskiej
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności logicznego i analitycznego myślenia
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym w mowie i piśmie (minimum B2)
  • Biegłej obsługi komputera w zakresie MS Office (szczególnie MS Excel)
  • Prawa jazdy kategorii B
  • Wysokiej kultury osobistej, asertywności oraz umiejętności organizacji pracy własnej i skrupulatności
  • Zdolności do samodzielnego rozwiązywania problemów

Co my oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • Szkolenie wstępne, które przygotuje Cię do pracy w naszym zespole
  • Niezależną pozycję zawodową oraz możliwość kreatywnej samorealizacji zawodowej
  • Możliwość skorzystania z benefitów pracowniczych: pakiet sportowy, opieka medyczna.

If you want to be part of a business that values people as individuals as well as inspires and motivates its employees to succeed and expand their talents please apply via Aplikuj button.
We will also be grateful for any command of other people with experience or transfer of further proposals to potentially interested persons.

Ogłoszenie archiwalne