Oferta pracy

Specjalista ds. Planowania Zakupów

SKLEPY KOMFORT S.A.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza poziomu zapasu i generowanie na jej podstawie zamówień zakupu na wybrane grupy produktowe

  • Monitorowanie wartości zapasu i rotacji produktów

  • Prawidłowa realizacja zamówień w oparciu o uzgodnione warunki handlowe

  • Codzienny kontakt z dostawcami w zakresie negocjacji warunków logistycznych, obsługi zamówień, prognoz zakupowych i zapytań ofertowych

  • Dbałość o terminowość dostaw i dokumentację związaną z zakupami produktów

  • Optymalizacja procesów i narzędzi zakupowych

  • Współpraca z Działem Handlowym, Transportem i siecią Sklepów

Podział czasu pracy
30%

analiza rotacji, zapasu

50%

realizacja zamówień od dostawców

20%

kontakt ze sklepami

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość przepisów dotyczących wystawiania dokumentów importowych, w szczególności warunków dostaw INCOTERMS

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególność MS Excel)

  • Praktyczna znajomość systemów typu ERP(mile widziany SAP)

  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2)

  • Duża samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • e-booki, audiobooki

  • miejsce parkingowe

  • krótsze piątki

  • ok system

  • opiekę medyczną

  • rozwój zawodowy

  • rabat pracowniczy

  • udział w eventach

  • bony świąteczne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • jeden krótszy dzień pracy

  • darmowy dostęp do wypożyczalni ebooków i audiobooków

SKLEPY KOMFORT S.A.

Sklepy Komfort S.A. - to miejsce, gdzie od ponad ćwierć wieku, w 160 sklepach kreujemy świat wnętrzarski zgodnie z najnowszymi trendami. Naszym priorytetem jest podążanie za potrzebami klientów, dlatego chcemy być w Waszych domach kompleksowo. Będąc liderem w sprzedaży pokryć podłogowych poszerzamy asortyment o wyposażenie łazienek, kuchni, drzwi oraz dodatki aranżacyjne - tak, by tworzyć wyjątkowe wnętrza.

Przewiń do profilu firmy