Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

Wirthwein Polska sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

1. Prowadzenie procesów zakupowych - głownie materiałów niebezpośrednio produkcyjnych oraz serwisów i usług, w tym:

• Przygotowywanie oraz rozsyłanie zapytań ofertowych, pozyskiwanie i ocena ofert handlowych, przedstawianie rekomendacji wyboru dostawcy / usługodawcy.

• Poszukiwanie alternatywnych źródeł dostaw / usług.

• Negocjowanie warunków współpracy z wybranymi dostawcami / usługodawcami w zakresie cen, ilości oraz warunków umów.

• Tworzenie zamówień w systemie SAP i przesyłanie ich do dostawców / usługodawców.

• Kontrola terminowości dostaw oraz realizacji usług.

2. Redagowanie umów handlowych i przedkładanie ich do akceptacji.

3. Ścisła współpraca oraz koordynacja działań z pozostałymi działami Zakładu oraz Działem Zakupów w centrali firmy.

4. Bieżąca współpraca z dostawcami / usługodawcami, uczestniczenie w ocenie dostawców / usługodawców, prowadzenie audytów dostawców.

5. Raportowanie wyników w formie prezentacji, zestawień, raportów SAP, korespondencji.

6. Zgłaszanie reklamacji do dostawców i usługodawców.

7. Udział w interdyscyplinarnych spotkaniach wewnętrznych i zewnętrznych.

Nasze wymagania

• Wykształcenie wyższe.

• Dobra znajomość technik zakupowych.

• Wiedza i doświadczenie w prowadzeniu negocjacji.

• Znajomość narzędzi wykorzystywanych w procesach zakupowych.

• Umiejętność sprawnego pozyskiwania potrzebnych informacji nt. dostawców, produktów i usług.

• Umiejętność porównywania ofert.

• Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.

• Doświadczenie w realizacji zakupów technicznych mile widziane.

• Znajomość SAP – wymagana na wysokim poziomie.

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość niemieckiego mile widziana).

• Znajomość pakietu MS Office.

• Wysoko rozwinięte umiejętności:

o Komunikacyjne

o Analityczne

o Niezależność

o Umiejętność podejmowania decyzji

o Proaktywność

• Znajomość zagadnień związanych z przetwórstwem tworzyw sztucznych lub budową form – mile widziane.

To oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

• Pracę w dużej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

• Możliwość podnoszenia kompetencji poprzez udział w ciekawych projektach rozwojowych oraz w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych (w tym szkolenia językowe).

• Pracę w miłej atmosferze i nastawienie na współpracę w naszym zespole.

• Pakiet benefitów: kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, świadczenia z ZFŚS, premie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Wirthwein Polska sp. z o.o.

WIRTWHEIN to nowoczesne przedsiębiorstwo z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz budowy form wtryskowych. Aktualnie grupa przedsiębiorstw Wirthwein zatrudnia w 22 zakładach

w Europie, Azji i USA ponad 3.000 pracowników. Do grona odbiorców należą firmy z branży motoryzacyjnej, kolejowej, branży elektro i AGD oraz techniki medycznej.

Przewiń do profilu firmy