Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów

ENIKA SP. Z O.O.O firmie

  • Morgowa 11, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ENIKA SP. Z O.O.

Morgowa 11

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • współpraca i negocjacje z dostawcami

  • realizowanie polityki zakupowej firmy

  • współpraca z innymi działami firmy (m.in.: sprzedaż, księgowość, produkcja)

  • administrowanie dokumentami zakupowymi

  • aktywne poszukiwanie nowych dostawców

  • nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów

  • tworzenie zamówień oraz kontrola ich realizacji, weryfikowanie terminowości

  • współtworzenie i dbanie o dobry wizerunek firmy u dostawców

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie – preferowane wyższe

  • biegła obsługa komputera i pakietu MS Office

  • komunikatywność, sumienność, samodzielność, dokładność

  • znajomość języka angielskiego (minimum na poziomie B1)

  • wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość programu typu ERP

  • znajomość asortymentu z grupy elektroniki

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, oferującej nowoczesne produkty i innowacyjne technologie,

  • możliwość rozwoju zawodowego, pakiet szkoleń,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności,

  • pakiet świadczeń socjalnych,

  • pakiet opieki medycznej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

ENIKA Sp. z o. o. powstała w 1992 roku. Przedmiotem naszej działalności jest projektowanie, produkcja i serwis urządzeń energoelektronicznych dla taboru kolejowego, tramwajowego, trolejbusowego, autobusów elektrycznych oraz dla przemysłu.

Przewiń do profilu firmy