Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów

DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.

  • Łódź, łódzkie

  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Specjalista ds. zakupówNumer ref.: Łódź – Górna

Zakres zadań na stanowisku

  • Realizacja powierzonych zadań z zakresu polityki zakupowej DSC, narzuconych przez Koordynatora ds. zakupów,
  • Realizacja polityki zakupowej DSC w Oddziale,
  • Tworzenie rezerw kosztowych na koniec miesiąca,
  • Organizowanie zakupów artykułów niezbędnych dla funkcjonowania Oddziału oraz odzieży ochronnej i obuwia roboczego zgodnie z przepisami BHP,
  • Zamawianie materiałów biurowych i artykułów spożywczych w ramach powierzonego budżetu,
  • Opisywanie i rozliczanie dokumentów księgowych (faktury VAT, rachunki i inne) oraz rozwiązywanie problemów związanych z błędnymi lub niekompletnymi danymi,
  • Wyszukiwanie nowych dostawców oraz ciągła weryfikacja i negocjowanie cen dostarczanych materiałów dla Oddziału,
  • Przygotowywanie różnego rodzaju raportów i zestawień dot. spraw zakupowych,
  • Ścisła współpraca z Działem HR oraz Działem Księgowości w Warszawie,
  • Znajomość i przestrzeganie aktualnie obowiązujących przepisów prawnych dotyczących pracy wykonywanej na  swoim stanowisku, procedur, instrukcji, wewnętrznych  regulacji oraz przepisów i zasad BHP, P.Poż.

Oczekiwania

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość pakietu MS OFFICE (Word, Excel, Powerpoint),
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy,
  • Sumienność, dokładność w  wykonywaniu zadań.

Ogłoszenie archiwalne