Specjalista ds. zakupów

PAS Polska sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie i rozwój kontaktów z dostawcami

  • analizowanie rynku i poszukiwanie nowych dostawców z uwzględnieniem strategicznych celów firmy

  • kwalifikowanie nowych dostawców

  • negocjowanie i re – negocjowanie cen i warunków współpracy

  • efektywne zarządzanie procesem zakupowym

  • optymalizacja procesów w oparciu o nowoczesne narzędzia i metody zarządzania zakupami

  • ścisła współpraca z Działem Zakupów w Polsce oraz w centrali grupy spółek, transfer wiedzy i umiejętności

  • monitorowanie trendów zakupowych w branży AGD i branżach pokrewnych

  • udział w targach, konferencjach i innych imprezach tematycznych

Nasze wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego specjalisty Działu Zakupów lub Działu Logistyki – warunek niezbędny

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: ekonomia, handel zagraniczny, zarządzanie zakupami, logistyka etc.

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1

  • wysoko rozwinięte kompetencje negocjacyjne i analityczne

  • doświadczenie w koordynowaniu projektów zakupowych

  • silna motywacja do osiągania strategicznych celów firmy

  • znajomość branży AGD będzie dodatkowym atutem

  • biegła znajomość pakietu MS Office

  • znajomość obsługi systemu SAP mile widziana

  • wysokie kompetencje interpersonalne oraz kultura biznesowa

  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej, ustalania priorytetów, elastyczność w działaniu

  • gotowość do podróży służbowych w kraju i zagranicą (czynne prawo jazdy)

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • praca na umowe o prace oraz zdobycie doswiadczenia w międzynarodowym środowisku

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • pakiet benefitów takich jak: ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, program MULTISPORT, bony świąteczne,

  • przeszkolenie oraz pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole.

PAS Polska jest wiodącą firmą zajmującą się produkcją wiązek elektrycznych oraz paneli sterujących do białego sprzętu AGD. W Polsce firma jest obecna od 22 lat. Siedziba firmy mieści się w Opalenicy

a w Łodzi posiadamy drugi zakład produkcyjny. Grupa PAS posiada również zakłady produkcyjne w USA, Niemczech, Meksyku, Turcji, Chinach i na Ukrainie. W Polsce zatrudniamy łącznie ponad 1000 osób.

Przewiń do profilu firmy