Ta oferta pracy jest nieaktualna od 142 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

specjalista ds. zakupów

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2018-03-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujesz ciekawej, pełnej wyzwań pracy? Chciałbyś/ałabyś rozwijać się w dziale zakupów w międzynarodowej firmie? Mamy dla Ciebie interesującą ofertę pracy!

    Nr ref.: /295/02/2018/KR/10015
    Łódź
    zadania:
    • wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych dostawców
    • wyszukiwanie i współpraca z firmami usługowymi i podwykonawcami
    • utrzymywanie pozytywnych relacji z dostawcami
    • prowadzenie negocjacji
    • współpraca z działem zakupów we Francji
    oczekujemy:
    • doświadczenia na podobnym stanowisku
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub francuskiego
    • samodzielność i inicjatywa w działaniu
    • zdolności negocjacyjne
    • bardzo dobra organizacja pracy
    oferujemy:
    • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
    • samodzielne stanowisko
    • przyjazną atmosferę pracy w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47