Specjalista ds. Zakupów

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 26.06.2018
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 26.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma z branży deweloperskiej poszukuje do swojej siedziby w Łodzi osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź

    Zakres obowiązków:

    • Monitorowanie rynku dostawców i podwykonawców oraz optymalizacja kosztów zakupu
    • Planowanie i wdrażanie strategii zakupowej
    • Analiza i porównywanie ofert
    • Negocjacje z dostawcami oraz wykonawcami warunków współpracy
    • Dbałość o terminowe dostawy
    • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów zakupowych

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży budowlanej (warunek konieczny)
    • Wykształcenie minimum średnie techniczne
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego (warunek konieczny)
    • Doświadczenie w kontaktach z dostawcami i negocjowaniu kontraktów
    • Umiejętność analitycznego myślenia i działania pod presją czasu
    • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Warunki pracy sprzyjające osiąganiu samorealizacji zawodowej
    • Zróżnicowany zakres obowiązków
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.