Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów

PRIVATE LABEL TISSUE SP. Z O.O.O firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Prężnie rozwijająca się firma produkcyjna w branży higieny papierowej poszukuje dynamicznej osoby do zespołu na stanowisko:

Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka

Zadania:

  • Odpowiedzialność za sprawną organizację i funkcjonowanie działu zakupów
  • Prowadzenie negocjacji cenowych z dostawcami
  • Analiza kosztów zakupów oraz ich optymalizacja
  • Poszukiwanie nowych dostawców, nieustanne doskonalenie relacji z obecnymi dostawcami
  • Tworzenie planów dostaw, zapewnienie dostępności komponentów we współpracy z działem produkcji w celu zachowania ciągłości produkcji
  • Stała współpraca z działem produkcji i logistyki
  • Sporządzanie zestawień i analiz, opracowywanie i wdrażanie procedur
  • Aktywny udział w inwentaryzacjach
  • Tworzenie receptur produktów, aktualizacja parametrów produkcji
  • Współpraca w ramach wdrażania Systemu Jakości BRC, tworzenie dokumentacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne lub techniczne preferowane kierunki dot. zakupów, transportu, logistyki)
  • Preferowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość języka angielskiego – wymóg konieczny
  • Doskonałe zdolności organizacyjne oraz analityczne
  • Biegła znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)
  • Umiejętność przeprowadzania rozmów handlowych o charakterze negocjacyjnym
  • Umiejętność samodzielnego i szybkiego podejmowania decyzji
  • Zdolność efektywnej pracy w stresujących warunkach pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole i utrzymywania relacji na różnych poziomach struktury organizacyjnej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Orientacja biznesowa, przedsiębiorczość i kreatywność w działaniu

Oferujemy:

  • Ciekawą, odpowiedzialną pracę w prężnym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy