Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów

Stecol CorporationO firmie

Rekrutacja zdalna

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Stecol Corporation Oddział w Polsce jest częścią globalnego chińskiego koncernu Stecol, który należy do grupy PowerChina – szóstej największej firmy konstrukcyjno-budowlanej na świecie. Stecol to firma inżynieryjna i wykonawcza, realizująca najbardziej złożone i wymagające projekty infrastrukturalne. Obecnie  firma realizuje budowę północnego odcinka drogi ekspresowej S14 między węzłem Teofilów i miejscowością Słowik (część Zachodniej Obwodnicy Łodzi).

Do naszego zespołu profesjonalistów poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • organizacja procesu zakupu/wynajmu sprzętu budowlanego, towarów, materiałów czy usług na potrzeby budowy
  • wysyłanie zapytań ofertowych - wyszukiwania najkorzystniejszych ofert oraz ich wariantów
  • tworzenie baz dostawców i podwykonawców oraz udział w procesie ich wyboru i kontraktacji
  • udział w procesie negocjacji warunków umów/zleceń
  • odpowiadanie na pytania, składanie wyjaśnień, opiniowanie i doradzanie podczas procesu wyceny
  • przygotowywanie tabel porównawczych i analiz otrzymanych ofert
  • przygotowywanie i opiniowanie umów w oparciu o ustandaryzowane wzory
  • koordynowanie dostaw i nadzór nad ich terminową realizacją
  • aktualizacja posiadanych zasobów organizacyjnych
  • kontrola kosztów i budżetu
  • ścisła współpraca z Dyrektorem Działu Zakupów oraz Działem Prawnym

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie budowlanej
  • wykształcenie wyższe, preferowane budowlane
  • co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (warunek konieczny)
  • znajomość rynku w zakresie materiałów budowlanych i wykonawstwa
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętności negocjacyjne
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • umiejętność współpracy z innymi członkami zespołu

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • lekcje języka angielskiego w czasie pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekawą pracę pełną wyzwań
  • przyjazną atmosferę
  • wsparcie ze strony specjalistycznego zespołu
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim oraz angielskim klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko Kierownika Robót Drogowych prowadzonego przez Stecol Corporation Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie (02-486) Al. Jerozolimskie 176 C zgodnie z postanowieniami ustawy z 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2018, poz. 1000 z późniejszymi zmianami)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Stecol Corporation Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie (02-486) Al. Jerozolimskie 176 C. Dane zbierane są wyłącznie dla potrzeb niniejszej rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania, wycofania zgody na ich przetwarzanie oraz złożenia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Dane przechowywane będą przez okres 12 miesięcy. Kontakt: [email protected]

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy