Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

NEKSO firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zadań z zakresu logistyki;

  • analiza zapotrzebowania oraz dokonywanie zakupów surowców;

  • negocjacje oraz lokowanie zamówień zgodnie z wyznaczoną polityką zakupową;

  • pozyskiwanie nowych dostawców oraz rozwijanie współpracy i utrzymywanie relacji z obecnymi;

  • kontakt z klientem, monitorowanie projektów (od zamówienia do realizacji dostawy), organizowanie transportu;

  • realizacja wyznaczonych celów we współpracy z Działem Sprzedaży, Magazynem i Produkcją;

  • optymalizowanie kosztów obsługi realizowanych zadań

  • zbieranie danych do oceny zgodności procesu zakupowego ze Zintegrowanym Systemem Jakości (ocena dostawców, mierniki, analizy)

Nasze wymagania

  • operatywność, samodzielność i dobra organizacja czasu pracy

  • umiejętność myślenia analitycznego i rozwiązywania problemów

  • wysoki poziom kultury osobistej i komunikatywność

  • efektywna współpraca z różnymi komórkami organizacyjnymi w firmie

  • prowadzenie negocjacji

  • biegła znajomość pakietu MS Office

  • gotowość do wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B)

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2/C1)

  • doświadczenie w branży automotive będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

  • dofinansowanie do karty MultiSport

  • możliwości rozwoju i szkolenia