Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów logistycznych

Adampol SA

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 16 godzin temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja, koordynacja i monitoring transportów

  • Rozwiązywanie problemów, zapewnienie ciągłości dostaw

  • Zapewnienie efektywności procesów logistycznych: planowania i koordynacji łańcucha dostaw

  • Zapewnienie terminowej realizacji zamówień w oparciu o prawidłowy przepływ towarów w podległym obszarze

  • Analiza rynku

  • Pozyskiwanie dostawców, reprezentowanie interesów firmy poprzez podtrzymywanie i rozwijanie relacji handlowych z kontrahentami firmy, rozwój biznesu

  • Nadzorowanie realizacji zleceń klientów, negocjacje oraz określanie warunków współpracy z dostawcami usług transportowych, zarządzanie bazą dostawców

  • Zarządzanie wymaganą dokumentacją dostawców

  • Dbanie o jak najwyższą jakość realizowanych usług

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie, znajomość kolejnego języka obcego będzie atutem

  • Umiejętność pracy wielozadaniowej i szybkiego reagowania na zmiany, elastyczność

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • Skuteczność i odpowiedzialność za wyniki pracy

  • Samodzielność, zaangażowanie

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Chęć i gotowość do wyjazdów służbowych

  • Wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premii

  • Narzędzia do pracy: laptop, telefon

  • Prywatną opiekę zdrowotną

Adampol SA

ADAMPOL S.A. to nie tylko transport i spedycja. ADAMPOL S.A. to szereg działań i usług związanych z łańcuchem dystrybucji.

To firma dynamicznie rozwijająca się i świadcząca usługi na najwyższym światowym poziomie, korzystająca przy tym z najnowszych i najlepszych technologii. Oprócz transportu i spedycji świadczymy usługi logistyczne, magazynowe oraz serwisowe. Wysoko wykwalifikowana kadra, ciągła nauka oraz rozszerzanie działalności to kolejne ze znaków rozpoznawczych firmy.

Przewiń do profilu firmy