Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów - Logistyki

ANC SYSTEM sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Janusza Meissnera 1

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Zakres obowiązków:

  • realizowanie zakupów materiałów i usług

  • optymalizacja kosztów

  • prowadzenie dokumentacji zamówień

  • analiza dostawców

  • negocjowanie z dostawcami

Nasze wymagania

  • Wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • znajomość pakietu MS Office

  • znajomość branży instalacyjnej

  • umiejętność działania pod presją czasu

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

O nas

Jesteśmy firmą, zajmującą się profesjonalnym wykonawstwem wewnętrznych instalacji sanitarnych.

Współpracując z największymi deweloperami wykonujemy instalacje wodociągowe, instalacje hydrantowe, instalacje kanalizacji sanitarnej i deszczowej, instalacje grzewcze, węzły ciepła, instalacje wentylacyjne i klimatyzacyjne.

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Zakupów - Logistyki