Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

Vet Planet Sp. z o.o.

  • Brukowa 36, Łomianki
    Łomianki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Brukowa 36

Łomianki

Twój zakres obowiązków

  • Przygototwywanie i składanie zamówień do dostawców zagranicznych I krajowych

  • Monitorowanie realizacji zamówień

  • Bieżący kontakt z dostawcami z innych krajów

  • Utrzymanie relacji z dostawcami

  • Komunikacja wewnątrzna z działami handlowymi

  • Ścisła współpraca z działem transportu i importu

  • Wystawianie dokumentów magazynowych w systemie Enova

  • Składanie reklamacji u dostawców

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Exel poziom średniozaawansowany

  • Angielski na poziomie minimum B1/ B2

  • Analityczne myślenie

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Samodzielność w działaniu

  • Dokładność i sumienność

  • Wysokie umiejętności komunikacji interpersonalnej

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem ERP

To oferujemy

  • Bycie częścią innowacyjnego i dynamicznego projektu; w firmie, która nie boi się korzystania z najnowocześniejszych rozwiązań i rzuca wyzwanie status quo;

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Pakiet Opieki Medycznej Medicover,

  • Polisa ubezpieczeniowa 1,5 mln;

  • Możliwość rozwoju osobistego – dofinansowanie do Studiów i kursów, wewnętrzne i zewnętrzne warsztaty rozwojowe;

  • Regularny Feedback;

  • Biuro z rodzinną atmosferą.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Vet Expert to doskonale rozpoznawalna marka w weterynarii należąca do Vet Planet, dynamicznej polskiej firmy operującej w kraju jak i wielu zagranicznych rynkach (w tym Europa, Azja, Ameryka Południowa, Bliski Wschód), które nieustannie poszerzamy.

Przewiń do profilu firmy