Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów

FIBERLINE BUILDING PROFILES POLSKA sp. z o.o.

Prosta 34

Łozienica (pow. goleniowski)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie dostępności materiałów produkcyjnych oraz związanych z utrzymaniem ruchu

  • Zakup części zamiennych

  • Kontrolowanie stanów magazynowych

  • Przewidywanie zagrożeń w realizowaniu planów produkcyjnych

  • Terminowe składanie zamówień u dostawców i monitorowanie ich realizacji

  • Optymalizowanie kosztów związanych z dostawami

  • Kontrolowanie rozliczeń finansowych z dostawcami

  • Współtworzenie Systemu Zarządzania Jakością w obszarze planowania i zakupów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Praktyczna obsługa pakietu MS Office

  • Wiedza z zakresu utrzymania ruchu urządzeń przemysłowych będzie dużym atutem

  • Znajomość programów klasy ERP będzie dodatkowym atutem

  • Dokładność i dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Doświadczenie w pracy na stanowiskach o zbliżonym zakresie obowiązków

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Uczestniczenie w początkowej, dynamicznej fazie budowania fabryki w Polsce

  • Szkolenia pozwalające rozwijać się Tobie i firmie

O nas

Fiberline Building Profiles Polska rozpoczęła swoją działalność produkcyjną w Polsce. Zajmujemy się produkcją profili kompozytowych i zapraszamy Cię do wspólnego budowania firmy w Polsce, w oparciu o ponad 40 letnie doświadczenie Fiberline w Danii. Chcemy Ci dać możliwość pracy w interesującym, międzynarodowym środowisku.

Zależy nam na Twoim rozwoju z nami i będziemy Cię w tym aktywnie wspierać.

Zależy nam na tym, aby Twoja relacja z Fiberline była dłuższą znajomością, fundamentem twojej kariery a nie przelotnym zawodowym epizodem.