Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Zakupów

Klient Pracuj.plO firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesów zakupowych wg zapotrzebowania
  • negocjowanie warunków handlowych z dostawcami
  • poszukiwanie alternatywnych źródeł dostaw
  • weryfikacja faktur zakupowych
  • ocena kwalifikowanych dostawców
  • analiza danych źródłowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomia, logistyka)
  • znajomość w mowie i piśmie jęz. angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację z klientem zewnętrznym
  • biegła znajomość programu Excel
  • umiejętność prowadzenia negocjacji biznesowych
  • zdolność pracy pod presją czasu,
  • mile widziane doświadczenia w pracy w dziale zakupów

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie z szansą na rozwój
  • umowę o pracę i stałą pensję
  • narzędzia pracy: laptop, telefon służbowy
  • system benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowania do urlopu, karta Multisport,

Specjalista ds. Zakupów, Lublin