Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

Elektro-Spark Sp. z o.o.O firmie

  • Energetyków 15
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Elektro-Spark Sp. z o.o.

Energetyków 15

Lublin

Działamy na rynku od 1991 roku, jesteśmy dziś jednym z najbardziej nowoczesnych i doświadczonych dostawców produktów dla branży elektrotechnicznej w Polsce. Dziś nasze oddziały znaleźć można w całej Polsce.
Zatrudniamy 110 osób.
Sprzedaż firmy wynosi 130 mln zł.

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za sporządzanie zamówień do dostawców i negocjacje warunków zakupu

Zakres zadań obejmuje:

  • analiza ofert
  • tworzenie zamówień do dostawców
  • wprowadzanie zamówień do systemu ERP
  • nadzór nad prawidłowością realizacji zamówień
  • utrzymywanie stałych kontaktów z dostawcami

Zakres zadań nie obejmuje prowadzenia magazynu ani transportu towaru.

Stawiane wymagania

  • dobra organizacja pracy własnej
  • zdolność do szybkiego uczenia się
  • zaangażowanie i silna motywacja w osiąganiu wyznaczonych celów
  • dokładność, sumienność i odpowiedzialność,
  • dobra znajomość obsługi komputera, pakietu Office a w szczególności programu Excel
  • zdolności analityczne
  • zdolności negocjacyjne

Oferujemy

  • współpracę z rzetelną i dynamiczną firmą o dobrej sytuacji finansowej,
  • profesjonalne szkolenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • gruntowne przeszkolenie z wiedzy dotyczącej branży elektrotechnicznej,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,

Ogłoszenie archiwalne