Specjalista ds. Zakupów w sklepie internetowym

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.06.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 14.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma Egen S.A. rozpoczęła swoją działalność w 1999 roku. Posiadamy największą Galerię Łazienek w rejonie. Od samego początku działa w branży budowlanych materiałów wykończeniowych, szczególnie wyposażenia łazienek. Naszą inspiracją są zawsze potrzeby naszych Klientów i Partnerów Handlowych, dlatego stale poszerzamy swoją ofertę i sieć sprzedaży. Naszą misją jest stałe zapewnienie oferty towarowej na najwyższym światowym poziomie oraz profesjonalnej obsługi przez zespół doświadczonych doradców, przedstawicieli handlowych i projektantów.

    W związku z rozwojem poszukujemy:

    Miejsce pracy: Lublin

    Opis stanowiska:

    • Pozyskiwanie Klientów
    • Budowanie długotrwałych, pozytywnych relacji z Klientami
    • Stała opieka nad nowymi i obecnymi Klientami Firmy
    • Negocjowanie warunków współpracy z Klientami
    • Kontrola doboru asortymentu na stronie internetowej
    • Wsparcie sklepu internetowego o tematyce DIY
    • Dbanie o wizerunek firmy

    Mile widziane:

    • Umiejętność budowania relacji z klientem i dostawcami
    • Doświadczenie w obsłudze klienta przez telefon
    • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera
    • Zaangażowania w realizację powierzonych zadań
    Oferujemy:
    • Dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole
    • Umowę na pracę na pełny etat
    • Niezbędne narzędzia do pracy
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
    • Możliwość rozwoju i szkoleń

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk APLIKUJ.
    bottom