Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów materiałów nieprodukcyjnych

JOYSONQUIN Automotive Systems Polska Sp. z o.o.

  • Stacyjna 16, Wałbrzych
    Wałbrzych, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Stacyjna 16

Wałbrzych

Twój zakres obowiązków

  • kontakt z dostawcami materiałów i usług oraz profesjonalnymi organizacjami w zakresie zakupu materiałów nieprodukcyjnych oraz serwisów w grupie Joysonquin

  • kontakt z wewnętrznymi działami Joysonquin Europa, NA i Chiny w zakresie materiałów nieprodukcyjnych

  • negocjowanie z dostawcami cen materiałów nieprodukcyjnych i usług

  • negocjowanie z dostawcami terminów płatności za materiały nieprodukcyjne i usługi

  • generowanie rocznych oszczędności w zakresie materiałów nieprodukcyjnych w odniesieniu do globalnych celów

  • kontrolowanie i raportowanie kluczowych wskaźników materiałów nieprodukcyjnych

  • analiza rynku dostawców we wypracowanej strategii zakupowej materiałów nieprodukcyjnych dla Joysonquin AS Europa

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie zawodowe minimum 2 lata na podobnym stanowisku

  • znajomość języka angielskiego

  • globalne myślenie i działanie

  • kompetencje międzykulturowe

  • umiejętność pracy w zespole i szybkiego uczenia się

  • profesjonalny i komunikatywny sposób prowadzenia biznesu

  • uporządkowany i analityczny sposób pracy

  • umiejętności negocjacyjne, analityczne i handlowe

  • znajomość procedur handlu międzynarodowego

  • wiedza z zakresu zawierania umów handlowych

  • prawo jazdy kat B, dyspozycyjność

Mile widziane

  • doświadczenie w zakupach maszyn będzie dodatkowym atutem

  • znajomość rynku dostawców opakowań, materiałów polerskich i szlifierskich, materiałów do frezowania, środków ochrony osobistej, serwisów

  • znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu w siedzibie naszej firmy w Wałbrzychu

  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed

  • Grupowe ubezpieczenie i PPK

  • Elastyczny czas pracy

  • Zakładowy Funduszu Świadczeń Socjalnych, dofinansowanie do karty Multisport, kursy j. angielskiego

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności

JOYSONQUIN jest kreatywnym przedsiębiorstwem z lokalizacjami w Niemczech, Polsce, Rumunii, Chinach i Meksyku. Tworzymy emocje w samochodowym wnętrzu za pomocą materiałów dekoracyjnych, takich jak drewno, skóra, metal, tworzywo sztuczne, folia i karbon.

Grupa JOYSONQUIN projektuje i produkuje estetykę, której można dotknąć - perfekcyjną i dopracowaną w najdrobniejszym szczególe. Dzięki pomysłom, takim jak funkcjonalne elementy dekoracyjne oraz innowacyjnym technologiom produkcji z powodzeniem wyznaczamy nowe standardy.

Przewiń do profilu firmy

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu zapraszamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych z opisem doświadczenia zawodowego klikając przycisk "Aplikuj"