Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Zakupów Materiałowych

Mabuchi Motor PolandO firmie

  • Bochnia, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Mabuchi Motor Poland

Adolfa Mitery 14

Bochnia

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie planów zakupowych, zapytań ofertowych, zamówień i prognoz na podstawie MRP
  • Stały kontakt z dostawcami w celu zapewnienia terminowej realizacji dostaw, rozwiązywania problemów związanych z jakością i innych
  • Nadzór nad prawidłową realizacją umów zakupowych
  • Nawiązywanie kontaktów z nowymi dostawcami i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi
  • Prowadzenie negocjacji zakupowych
  • Dokonywanie cyklicznej oceny dostawców

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze zaopatrzenia, zakupów, zarządzania zamówieniami, planowaniu lub łańcuchu dostaw
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Posługiwanie się angielskim umożliwiającym swobodną komunikację z dostawcami oraz pracownikami koncernu (min. B2)
  • Mile widziana znajomość systemu IFS/SAP lub innych systemów ERP
  • Dobra znajomość programu MS Excel

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne

MABUCHI MOTOR jest japońskim producentem silników elektrycznych. Produkcja na poziomie 1,4 mld szt. rocznie plasuje spółkę na pierwszym miejscu na świecie w tym segmencie rynku.

Aktualne oferty pracodawcy
LOG7/2021

Specjalista ds. Zakupów Materiałowych, Adolfa Mitery 14, Bochnia