Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów

ELGO SP. Z O.O. SP. J.

742

Mazańcowice (pow. bielski)

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie celów zakupowych

  • Rozpoznanie rynku i poszukiwanie nowych konkurencyjnych źródeł dostaw

  • Zakup materiałów i surowców produkcyjnych

  • Nadzorowanie stanu realizacji zamówień i dostaw surowców

  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją handlową

  • Ścisła współpraca z innymi komórkami firmy (Produkcja, Sprzedaż, Jakość)

  • Codzienny kontakt z dostawcami w języku polskim i angielskim

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży metalurgicznej lub budowlanej

  • Samodzielność oraz umiejętność rozwiązywania problemów

  • Znajomość MS Office

  • Znajomość programu COMARCH XL

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym

  • Możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w kursach

  • Dużą samodzielność w działaniu, możliwość stworzenia działu zakupów od podstaw

  • Praca pon. – pt. od 7:00 – 15:00

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

ELGO Sp. z o.o. Sp. j. to firma rodzinna, która powstała w 2007 roku. Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem przedsiębiorstw w elementy złączne najwyższej jakości. Nasza firma opiera się na stałym zespole, do którego systematycznie wprowadzamy nowych profesjonalistów.

Przewiń do profilu firmy