Ta oferta pracy jest nieaktualna od 110 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zakupów

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 30.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Oferujemy pracę w międzynarodowej firmie z branży wyposażenia biur, magazynów, warsztatów.

    Region: mazowieckie

    Zakres zadań:

    • poszukiwanie i wybór dostawców dla nowych oraz istniejących już produktów
    • negocjowanie warunków zakupowych z nowymi dostawcami oraz renegocjowanie warunków zakupów, płatności i dostaw z obecnymi dostawcami
    • monitorowanie zamówień i realizacji dostaw, prowadzenie oceny dostawców i podejmowanie działań naprawczych
    • opracowywanie i wdrażanie projektów optymalizacji łańcucha dostaw
    • przygotowywanie zapytań ofertowych do dostawców, oraz ich analiza,
    • prowadzenie skutecznych negocjacji,
    • rozliczanie dokumentacji zakupowej, praca w systemie CRM i wewnętrznych bazach danych, sporządzanie analiz oraz raportów.

    Wymagania:

    • minimum 2-letnie doświadczenie w dziale zakupów na podobnym stanowisku
    • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji zakupowych
    • dobra organizacja pracy i samodzielność
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • znajomość pakietu MS Office (bardzo dobra znajomość MS Excel, Power Point)
    • wysokie umiejętności negocjacyjne, interpersonalne i komunikacyjne
    • zorientowanie na osiąganie celów i elastyczność w działaniu
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • umowę  na okres próbny, następnie umowę o pracę
    • pracę na pełny etat
    • pracę w młodym zespole
    • miłą atmosferę pracy
    • inne benefity niefinansowe

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.