Ta oferta pracy jest nieaktualna od 111 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. zakupów

  • Mielec, podkarpackie
  • Specjalista
  • 2018-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Kapitałowa Enea to nowoczesny Pracodawca, który odgrywa jedną z kluczowych ról w rozwoju gospodarki krajowej. Działalność naszej Grupy opiera się na wytwarzaniu, dystrybucji  i handlu energią elektryczną oraz świadczeniu usług w zakresie elektroenergetyki. Zatrudniamy blisko 15 tysięcy silnie zmotywowanych ludzi, z pasją realizujących swoje zadania. Naszymi Wartościami są Uczciwość, Odpowiedzialność, Kompetencja i Bezpieczeństwo. Jeżeli jesteś osobą, która jest nastawiona  na realizację celów, potrafi współpracować  w zespole, a przy tym profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków złóż do nas swoją aplikację. Więcej o nas na www.enea.pl.

    Zgodnie ze Strategią Grupy Kapitałowej, ENEA Trading Sp. z o.o. jest odpowiedzialna za handel hurtowy w ramach GK ENEA. Prowadzimy, integrujemy i koordynujemy obrót energią elektryczną, gazem ziemnym, świadectwami pochodzenia i uprawnieniami do emisji CO2 oraz paliwami strategicznymi na potrzeby GK ENEA, jak i na własny rachunek.

    W związku z rozwojem struktur poszukujemy obecnie do naszego zespołu kandydatki/kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Oddział Połaniec

    Zadania:

    • Kompletowanie dokumentacji dotyczącej źródła pochodzenia biomasy
    • Merytoryczna weryfikacja dokumentacji
    • Zgłaszanie uwag do dokumentacji do osób odpowiedzialnych za współpracę z dostawcami
    • Weryfikacja elektronicznych zestawień dostaw
    • Sporządzanie listy otrzymanych dokumentów
    • Sporządzanie elektronicznego zestawienia ścieżki pochodzenia biomasy

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne lub ekonomiczne
    • Doświadczenie w pracy z dużą ilością dokumentów – przetargi, zamówienia publiczne, w tym obsługa dokumentacji w dedykowanym systemie
    • Mile widziane doświadczenie zawodowe w opracowywaniu dokumentacji źródła pochodzenia biomasy
    • Analityczne umiejętności
    • Bardzo dobra organizacja pracy oraz dbałość o szczegóły
    • Mile widziana znajomość j. angielskiego (poziom komunikatywny)

    Oferujemy

    • Wsparcie w rozwoju zawodowym w postaci specjalistycznych szkoleń i kursów
    • Pakiet benefitów w postaci prywatnej opieki medycznej, karty Multisport oraz dodatkowego ubezpieczenia
    Kandydaci mogą przesyłać oferty za pomocą przycisku aplikowania
    w terminie do dnia 26.04.2018r. W tytule wiadomości proszę wpisać: Specjalista ds. zakupów.

    Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

    ENEA Trading Sp. z o.o. z siedzibą Świerżach Górnych, gmina Kozienice, 26-900 Kozienice 1; nr Krajowego Rejestru Sądowego: 0000371086, jako administrator danych informuje, iż dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych. Podanie danych osobowych w zakresie określonym w art. 22 [1] ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.) jest obowiązkowe. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Kandydat ma prawo w każdym czasie wycofać zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych. Wycofanie zgody może nastąpić drogą mailową pod adresem: rekrutacje.trading@enea.pl . Wycofanie zgody oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie (-ach) rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie danych osobowych Kandydata.

    Załączając swoje CV prosimy o dopisanie pod jego treścią klauzuli:

    „ Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.2016.922 t.j. z dnia 28.06.2016 roku, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie szerszym niż określony w art. 22 [1] ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w ENEA Trading Sp. z o.o., do czasu wycofania mojej zgody.”

    Dodatkowo, według wyboru, proszę o dopisanie klauzuli na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, jak poniżej: „ Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.2016.922 t.j. z dnia 28.06.2016 roku, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym w zakresie szerszym niż określony w art. 22 [1] ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji w ENEA Trading Sp. z o.o., do czasu wycofania mojej zgody.”