Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów

IWAGO - POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Bielska 49, Mikołów
    Mikołów, śląskie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 14 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

IWAGO - POLSKA sp. z o.o.

Bielska 49

Mikołów

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie strategii działu zakupów

  • Negocjowanie warunków umów

  • Przygotowanie i realizacja spływających zamówień materiałów i usług

  • Optymalizacja kosztów zakupów

  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej procesu zamówień

  • Aktywne poszukiwanie nowych źródeł dostaw

  • Budowanie i rozwój portfolio dostawców

  • Uczestniczenie w tworzeniu lub aktualizacji obowiązujących procedur

  • Sporządzanie niezbędnych raportów i analiz

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie o kierunku logistycznym, ekonomicznym

  • Min. 6 letnie doświadczenie w procesie zakupów

  • Dobra znajomość MS Office

  • Wysoka kultura osobista, etyka zawodowa oraz komunikatywność

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Rozwinięte umiejętności negocjacyjne

  • Orientacja na stałą optymalizację kosztów i innowacyjne rozwiązania

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu Umowy o Pracę w międzynarodowej firmie z ponad 50 letnim doświadczeniem

  • Wysokość wynagrodzenia uzależniona od posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Dużą samodzielność w działaniu oraz przyjazną atmosferę pracy

O nas

Firma IWAGO-Polska jest częścią międzynarodowej grupy Indutec International Holding GmbH. Cieszymy się marką wiodącego dostawcy usług dla przemysłu, a wśród naszych klientów – mianem kompleksowego partnera-wykonawcy, o stabilnym rozwoju i głębokich korzeniach w sektorze usług czyszczenia i serwisu.

Stawiając na niezawodność, kompetencje i rozwiązywalność problemów, stajemy po stronie naszych Zleceniodawców. Naszym celem jest, aby towarzyszyć naszym klientom w wyzwaniach dotyczących procesów budowania wartości i zapewnić im wsparcie w innowacyjnych rozwiązaniach. Robimy to, co najlepsze dla każdego z Klientów!

Masz umiejętności i sprawia Ci satysfakcję proces zakupów i negocjowanie z dostawcami?

Być może to właśnie Ciebie szukamy do zespołu!