Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. zakupów

Bruss Polska Sp. z o.o.O firmie

Bruss Polska Sp. z o.o.

Giżycka 9

Mrągowo

Zadania na tym stanowisku:

  • Prowadzenie procesów zakupowych, celem zoptymalizowania kosztów i zapewnienia ciągłości operacyjnej Spółki.
  • Organizowanie postępowań ofertowych i wybór dostawców, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie wewnętrznymi regulacjami i założeniami.
  • Koordynowanie i weryfikowanie potrzeb oraz zamawianie towarów, materiałów i usług  dla wszystkich Działów Spółki.
  • Ujednolicanie zakupów poprzez konsolidację dostawców i standaryzację potrzeb zakładowych.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami.
  • Przygotowywanie, negocjowanie i opiniowanie umów zakupowych.
  • Nadzór nad prawidłową realizacją umów zakupowych.
  • Monitorowanie rynku w celu poszerzania bazy potencjalnych dostawców oraz przewidywania trendów cen towarów i usług.
  • Dokonywanie cyklicznej oceny dostawców.
  • Koordynacja procesów reklamacyjnych do dostawców.

Wymagania, kwalifikacje:

  • Wykształcenie min. średnie;
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z zakupami
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie średnio-zaawansowanym;
  • Znajomość problematyki związanej z obszarem zakupów;
  • Znajomość programu Word, Excel, PowerPoint;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność współpracy i pracy w grupie;
  • Rzetelność, dokładność, dyspozycyjność, komunikatywność;
  • Talent organizacyjny, umiejętności negocjacyjne i umiejętności pracy w zespole
  • Niezawodność, dobre maniery i radość w kontakcie z ludźmi

Oferujemy:

  • Ciekawą i wymagającą pracę z różnorodnymi zadaniami w międzynarodowej organizacji z branży Automotive;
  • Bogaty pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole, w przyjaznej atmosferze;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia u producenta produktów Premium;
  • Dużą samodzielność w działaniu;
  • Stałe zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o składanie CV w języku polskim i angielskim lub niemieckim

SIŁĄ NAPĘDOWĄ NASZEGO PRZEDSIĘBIORSTWA SĄ NASI PRACOWNICY.

Do osiągnięcia stabilnego wzrostu niezbędny jest silny układ napędowy. Naszą siłę napędową stanowi zespół 2500 pracowników zatrudnionych na całym świecie. Otwartość na innowacyjne rozwiązania oraz gotowość do pełnego zaangażowania się w liczne projekty pozwala zaliczyć firmę BRUSS do grona firm będących w czołówce światowych dostawców precyzyjnych systemów i modułów uszczelniających dla branży samochodowej.

Ogłoszenie archiwalne