Specjalista ds. zakupów

BERKER DOMINIS Sp. z o.o

  • Mszana Dolna

    Mszana Dolna, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Krakowska firma zajmująca się produkcją i montażem domów w konstrukcji szkieletowej drewnianej, zatrudni:

Miejsce pracy: możliwość pracy hybrydowej (3 dni zdalna, 2 dni w Mszanie Dolnej)

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie procesu zakupowego na potrzeby kontraktu budowlanego,

  • wyszukiwanie materiałów i produktów pod spersonalizowane zamówienia,

  • wysyłanie zapytań, kontakt z dostawcą, negocjacje cenowe,

  • zamówienia i realizacja dostaw, nadzorowanie realizacji dostaw,

  • kontrola jakościowa i ilościowa dostaw,

  • zarządzanie magazynem,

  • tworzenie zestawień ofert,

  • organizowanie i nadzorowanie wysyłki gotowych produktów.

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • znajomość rynku budowlanego – mile widziane,

  • biegła obsługa pakietu MS Office,

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę od poniedziałku do piątku – wolne weekendy

  • atrakcyjne warunki finansowe,

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Jeżeli nie odbieram – napisz SMS o treści “SPECJALISTA” – Oddzwonię!

Zajmujemy się rekrutacją i marketingiem personalnym. Wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach i pomagamy im znaleźć odpowiednich Kandydatów do pracy. W ostatnich 3 latach pomogliśmy 1808 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. W branży rekrutacyjnej pracujemy 18 lat, a od 6 lat zajmujemy się wyłącznie branżą budowlaną.

Przewiń do profilu firmy