Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów - rynek europejski

KT-24 sp. z o.o.

6 850 brutto / mies.

Grunwaldzka 515

Plewiska (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Wyszukiwanie i pozyskiwanie ofert na produkty od stałych i nowych dostawców z obszaru Unii Europejskiej i spoza niej

  • Wprowadzanie do oferty nowych produktów

  • Analiza rynku i konkurencji pod kątem aktualnych trendów w Ecommerce

  • Podejmowanie słusznych decyzji o kontynuacji sprzedaży produktów

  • Rzetelne prowadzenie marek z portfolio

  • Aktywne uczestnictwo w usprawnianiu działań działu i organizacji

  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie – Działem Handlowym, Marketingu i Działem Technicznym

Nasze wymagania

  • Zaawansowane umiejętności negocjacyjne

  • Bardzo dobra znajomość arkuszy kalkulacyjnych

  • Wysoka umiejętność organizacji pracy

  • Łatwość w budowaniu relacji biznesowych

  • Poczucie odpowiedzialności i samodyscyplina

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Skrupulatność w dbaniu o ciągłość dostaw i dostępność produktów

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju umiejętności dzięki szkoleniom

  • Wynagrodzenie od 6850 brutto (w zależności od doświadczenia i kompetencji kandydata)

  • Uczestnictwo w targach branżowych

  • Kształtowanie oferty produktowej przedsiębiorstwa

  • Nowe wyzwania i rozwijanie kompetencji spowodowane nieustającym rozwojem firmy

  • Pracę w organizacji, w której panuje zdrowa i przyjazna atmosfera

  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, karta FitProfit

  • Spotkania integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Jeśli nasze ogłoszenie Cię zainteresowało, prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Miejsce pracy: Plewiska ul. Grunwaldzka 515

KT-24 to dynamicznie rozwijająca się organizacja, która od samego początku powstania w 2010 roku skupia ludzi zgromadzonych wokół idei zbudowania firmy handlowej, będącej w niedługim czasie liderem w sprzedaży urządzeń do domu i ogrodu na rodzimym rynku. Dalsza chęć rozwoju powoduje, że cały czas szukamy najlepszych ludzi na rynku.

Nasze motto „jeśli chcesz latać wysoko, otaczaj się orłami” 😊

Firma działa na chwilę obecną w oparciu o trzy sklepy stacjonarne, platformę e-commerce, trzy magazyny na 4000 miejsc paletowych, logistykę dostaw, oraz własny serwis i jest autoryzowanym dystrybutorem urządzeń czołowych marek, takich jak Karcher, Stiga, Stanley, Milwakee, Annovi Reverberi, Acrymed, Black &Decker, Lavor.

Od blisko 5 lat prężnie rozwijamy w KT-24 import urządzeń pod własną marką Kanwod, która liczy już blisko 100 pozycji oraz urządzeń pod marką Lehmann Znaczny akcent w naszej działalności to sprzedaż internetowa, realizowana poprzez własny sklep internetowy, platformy marketplace oraz Allegro.

W związku z prężnym rozwojem, licznymi wyzwaniami stawianymi przez rynki na których działamy, oraz dążeniem do bycia liderem, szukamy najlepszych ludzi do naszej ekipy. Nasze ogłoszenie kierujemy do osób ambitnych i szukających ciekawej pracy.

youtu.be/YXEWMltJG78

Przewiń do profilu firmy