Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów

PRONAR Sp. z o.o.O firmie

PRONAR Sp. z o.o.

Mickiewicza 101A

Narew (pow. hajnowski)

Twój zakres obowiązków

Budowanie relacji biznesowych z dostawcami,

Negocjowanie cen oraz warunków handlowych zamówień,

Analiza oraz ocena bazy dostawców,

Weryfikacja , kontrola oraz pełna nawigacja realizowanych zamówień,

Utrzymywanie pozytywnych relacji z pracownikami innych wydziałów firmy,

Komunikacja z dostawcami w zakresie reklamacji i usterek dostarczonych produktów,

Wyszukiwanie nowych dostawców jak również rozwiązań technologicznych,

Dokonywanie analizy make-or-buy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie),

  • Doświadczenie zawodowe na samodzielnym stanowisku związanym z zakupami (min. 2 lata),

  • Predyspozycje do przeprowadzania rozmów handlowych z naciskiem na negocjacje,

  • Dobra znajomość języka angielskiego- warunek konieczny,

  • Znajomość zagadnień technicznych i rysunku technicznego będzie dużym atutem,

  • Rozwinięte zdolności analityczne i organizacyjne,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Duża samodzielność w działaniu, energia, zapał do pracy,

  • Doświadczenie w obsłudze pakietu MS Office,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku oraz znajomość SAP będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Praca w dużej dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Dofinansowanie do posiłków pracowniczych.

Firma PRONAR Sp. z o.o. w Narwi jest wiodącym producentem maszyn rolniczych, komunalnych i recyklingowych o ugruntowanej pozycji w Polsce i na świecie. Jesteśmy również największą i najszybciej rozwijającą się firmą na Podlasiu zatrudniającą ponad 2300 pracowników.

Przewiń do profilu firmy

Narew- Polityka firmy nie przewiduje pracy w systemie zdalnym

Opis stanowiska pracy:

Specjalista ds. Zakupów jest odpowiedzialny za kreowanie i realizacje polityki przedsiębiorstwa w zakresie transakcji zawieranych z dostawcami. Opracowuje procesy analizy dostawców, prowadzi aktywne negocjacje starając się poprawić aspekty ekonomiczne zakupów, weryfikuje i kontroluje realizację składanych zamówień.