Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów nieprodukcyjnych

EC Engineering Sp. z o.o.

  • Armii Krajowej 28, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Armii Krajowej 28

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie bezpośrednio nieprodukcyjnych procesów zakupowych

  • negocjowanie i renegocjowanie warunków handlowych zamówień i umów

  • optymalizacja kosztów zakupów poprzez negocjacje kontraktów, szukanie alternatywnych dostawców,

  • współpraca z dostawcami w zakresie realizowanych zamówień i terminowości dostaw – nadzór nad realizacją zamówień

  • procesowanie zamówień w systemie

  • analiza i kontrola stanów magazynowych w systemie ERP

  • monitorowanie rynku dostawców, komponentów, usług

  • poszukiwanie nowych dostawców, udział w zarządzaniu panelem dostawców, udział w opracowywaniu strategii doskonalenia dostawców

  • udział w tworzeniu strategii zakupowej zgodnej z polityką firmy i działanie zgodnie z nią

  • przygotowywanie raportów, zestawień i analiz zakupowych

  • udział w spotkaniach wewnętrznych

  • współpraca z pozostałymi działami firmy

  • weryfikacja faktur odnoszących się do zrealizowanych zamówień

  • realizowanie wniosków zakupowych zgodnie z procedurami

  • opieka i koordynacja floty samochodowej firmy

Nasze wymagania

  • minimum 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy zespołowej

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • umiejętność szybkiego i trafnego wyszukiwania informacji

  • mile widziana znajomość dodatkowych języków obcych

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • ciekawą pracę pełną wyzwań w młodym, dynamicznym zespole

  • uczestnictwo w innowacyjnych projektach

  • wsparcie przy wdrożeniu oraz na każdym etapie pracy

  • niezbędne narzędzia do wykonania powierzonych zadań

  • uczestnictwo w szkoleniach

  • system premiowy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa