Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów nieprodukcyjnych

NIPPON SEIKI POLAND sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesu zakupowego materiałów i usług nieprodukcyjnych;

  • Poszukiwanie i wybór nowych dostawców;

  • Przygotowywanie i negocjacje zapisów umów;

  • Zarządzania bazą dostawców;

  • Ocena dostawców, monitorowanie jakości usług dostawców;

  • Nadzór nad poprawnością funkcjonowania procesów wewnętrznych;

  • Raportowanie wyników zakupowych.

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w dziale zakupów.

  • Doświadczenie w zakupach nieprodukcyjnych lub doświadczenie w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atut;

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Wysokie umiejętności negocjacyjne, interpersonalne i zdolności analityczne;

  • Mile widziana znajomość programu Excel na poziomie zaawansowanym.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia;

  • Umowa na czas określony (co najmniej 6 miesięcy z możliwością przedłużenia)

  • Udział w budowaniu nowej organizacji opartej na wzajemnym szacunku i współpracy;

  • Praca z najnowszymi technologiami w zakresie rozwoju samochodów premium;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w tym kilkutygodniowe szkolenie w Wielkiej Brytanii;

  • Stabilne zatrudnienie, dostęp do atrakcyjnej oferty benefitów (opieka medyczna, karty sportowe, ubezpieczenie dodatkowe).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • MyBenefit

Nippon Seiki Group jest jednym z wiodących światowych dostawców innowacyjnych produktów dla przemysłu motoryzacyjnego w zakresie systemów informacji dla kierowców. Naszą pasją i celem jest dostarczanie przyrządów i wyświetlaczy o wysokiej jakości, czytelności i niezawodności.

Będąc liderem na rynku wysokiej klasy wyświetlaczy Head-Up Display, Nippon Seiki stanowi punkt odniesienia w branży dla marek samochodów z segmentu średniego i premium.

15 000 naszych pracowników na całym świecie codziennie stara się projektować, rozwijać i produkować wysokiej jakości rozwiązania dla naszych klientów. Współpracujemy ściśle z największymi międzynarodowymi producentami motoryzacyjnymi od wczesnych etapów życia nowych modeli samochodów po proces ich produkcji.

Operator ds. diagnostyki dołączy do zespołu Nippon Seiki Poland w nowopowstającej fabryce w Ksawerowie pod Łodzią.

Przewiń do profilu firmy