Specjalista ds. Zakupów Nieprodukcyjnych (M/f)

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 14.06.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 14.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Specjalista ds. zakupów nieprodukcyjnych (m/f)

    Wrocław 29684/001

    Dla firmy produkcyjnej zlokalizowanej we Wrocławiu szukamy osoby na stanowisko Specjalisty ds. zakupów nieprodukcyjnych.

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana we Wrocławiu.

    Opis stanowiska

    • Zakupy materiałów i usług nieprodukcyjnych
    • Współpraca i utrzymywanie relacji z dostawcami
    • Prowadzenie negocjacji handlowych
    • Prowadzenie projektów zakupowych
    • Realizacja projektów oszczędnościowych - konsolidacja dostawców, redukcja kosztów zakupowych
    • Generowanie zamówień
    • Stały kontakt i współpraca z innymi działami

    Profil kandydata

    • Min. 2-3 lata doświadczenia w obszarze zakupów nieprodukcyjnych
    • Wykształcenie wyższe
    • Znajomość procedur zakupowych
    • Umiejętność tworzenia pozytywnych relacji z dostawcami, wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Samodzielność w działaniu
    • Bardzo dobra znajomość programu Excel
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Doświadczenie w pracy z SAP - mile widziane

    Oferujemy

    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • Pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, karta multisport
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku

    About Michael Page

    Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

    Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

    Find out more about Michael Page