Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów

PGE Gryfino 2050 sp. z o.o.

76

Nowe Czarnowo (pow. gryfiński)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planowanych i nieplanowanych postępowań zakupowych zgodnie z Ustawą Prawo zamówień publicznych,

  • realizacja planowanych i nieplanowanych postępowań zakupowych niepublicznych na podstawie procedur wewnętrznych Spółki,

  • przygotowywanie dokumentacji zakupowej,

  • weryfikacja i uzgadnianie dokumentów z komórkami/jednostkami organizacyjnymi Spółki,

  • realizacja procesu aneksowania umów,

  • opracowywanie i uzasadnianie propozycji wyboru dostawców,

  • przygotowywanie projektów umów,

  • przygotowywanie projektów dokumentów koniecznych w celu uzyskania zgód korporacyjnych potrzebnych w toku postępowań zakupowych,

  • archiwizowanie dokumentacji zakupowej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze ,ekonomiczne lub logistyczne

  • minimum roczne doświadczenie w pracy w obszarze zakupów,

  • doświadczenie w prowadzeniu postępowań przetargowych zgodnie z Ustawą Prawo zamówień publicznych,

  • znajomość przepisów prawa w obszarze: Prawa zamówień publicznych, Kodeksu cywilnego, Kodeksu spółek handlowych, Kodeksu postępowania administracyjnego,

  • znajomość obsługi pakietu MS Office, w tym posługiwanie się Excelem w stopniu biegłym.

Mile widziane

  • studia podyplomowe lub szkolenia z zakresu zamówień publicznych,

  • znajomość programu SAP,

  • znajomość języka angielskiego,

  • znajomość specyfiki branży energetycznej,

  • prawo jazdy kat. B.

  • Wymagania dodatkowe:

  • znajomość technik zakupowych oraz rynku gospodarczego,

  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i interpersonalne,

  • dobra komunikatywność,

  • dobra organizacja pracy,

  • samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • zdolności analityczne, dokładność, skrupulatność, systematyczność,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • dyspozycyjność,

  • otwartość na zmiany.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pakiet benefitów i świadczeń dodatkowych,

  • dobrą atmosferę pracy w dynamicznym zespole,

  • możliwość osobistego rozwoju i zdobywanie nowych doświadczeń,

  • dodatkowe 4 dni urlopu,

  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka (14 sierpnia).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dodatkowy urlop

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego. Gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Stale się zmieniamy, by realizować nasze strategiczne cele, w tym osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2050 r. Jesteśmy liderem transformacji energetycznej w Polsce.

PGE Gryfino 2050 sp. z.o.o spółka należąca do Grupy Kapitałowej PGE zajmująca się realizacją projektu inwestycyjnego budowa bloków gazowo-parowych.

Przewiń do profilu firmy