Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

SECESPOL Sp. z o.o.

  • Warszawska 50, Nowy Dwór Gdański
    Nowy Dwór Gdański, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Warszawska 50

Nowy Dwór Gdański

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca i negocjacje z dostawcami, poszukiwanie nowych dostawców, monitorowanie cen na rynku

  • Kontakt z dostawcami w zakresie realizacji bieżących zamówień

  • Budowanie relacji z dostawcami i ich nieustanne doskonalenie

  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań budujących wartość dodaną dla pracodawcy jak i klientów

  • Ciągły nadzór nad stanem surowców, bieżące reagowanie na potrzeby produkcyjne

  • Sporządzanie zamówień na surowce do produkcji oraz wszystkie środki pomocnicze na podstawie zapotrzebowania przy użyciu systemu klasy ERP

  • Bieżące rozliczanie zleceń zakupu od zapotrzebowania do rozliczenia transakcji

  • Kontrola i optymalizacja stanów magazynowych oraz koordynacja dostaw według wymagań klientów wewnętrznych

  • Przygotowywanie raportów i analiz

  • Współpraca z klientami wewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, ekonomiczne

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie)

  • Znajomość branży materiałów hutniczych oraz materiałów będzie dodatkowym atutem

  • Proaktywna postawa w działaniu

  • Znajomość zagadnień związanych z obszarem zakupów

  • Zdolność efektywnej pracy w stresujących warunkach

  • Umiejętność przeprowadzania rozmów handlowych o charakterze negocjacyjnym

  • Umiejętność samodzielnego i szybkiego podejmowania decyzji

  • Rozwinięte zdolności analityczne i organizacyjne

  • Umiejętność współpracy w zespole jak i z klientami wewnętrznymi

  • Motywacja do ciągłego rozwoju, doskonalenia i poszerzania wiedzy

To oferujemy

  • Rozwój kompetencji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Możliwość podejmowania samodzielnych decyzji

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, inwestującej w rozwój i nastawionej na ekspansję międzynarodową poprzez tworzenie innowacyjnych urządzeń

  • Przyjazną atmosferą

  • Wynagrodzenie odpowiadające kompetencjom i wynikom w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny system premiowania

Od 1988 roku inspirujemy ludzi do oszczędzania zasobów naszej planety przez efektywną wymianę ciepła. Dzięki naszym niezawodnym wymiennikom instalacje zyskują na wydajności. Innowacyjne podejście połączone z pasją naszych inżynierów pozwala redukować koszty, oszczędzać czas i pozytywnie wpływać na środowisko tysiącom naszych klientów na całym świecie. Ich zadowolenie jest dla nas powodem do dumy i jednocześnie potwierdzeniem jakości naszej marki.

Jeśli chcesz pomóc nam w szukaniu optymalnych rozwiązań dla naszych klientów – sprawdź ofertę pracy i dołącz do naszego zespołu. Poszukujemy ludzi zmotywowanych, ambitnych pragnących stale rozwijać się i doskonalić.

Podejmujesz wyzwanie? Kliknij APLIKUJ!

Przewiń do profilu firmy

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj lub dostarczyć na adres: SECESPOL Sp. z o.o., ul. Warszawska 50, 82-100 Nowy Dwór Gdański.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.