Ta oferta pracy jest nieaktualna od 51 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zakupów NPI

  • Tczew, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Flex dostarcza kompleksowe rozwiązania przyszłości dla małych i dużych firm w zakresie projektowania i wytwarzania produktów, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Swoim klientom zapewnia usługi inżynieryjne, produkcyjne oraz zintegrowany łańcuch dostaw. Flex zatrudnia 200 000 pracowników w 30 krajach i kieruje się misją budowania bardziej inteligentnego świata.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy dużym, zgranym zespołem. Stawiamy na jasne i przyjazne relacje. Stale rozwijamy oraz poszeszerzamy swoje kompetencje. Wierzymy, że razem możemy więcej niż osobno. Szukamy najbardziej utalentnowanych pracowników i przyspieszamy ich rozwój.

Kogo poszukujemy do naszego zespołu?

W chwili obecnej do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Zakupów NPI
Miejsce pracy: Tczew

Zakres obowiązków:

  • negocjacje cen i warunków współpracy z dostawcami
  • analiza ofert dostawców i wybór najlepszych ofert
  • przygotowanie kwotacji materiału
  • udział w spotkaniach projektowych
  • przygotowanie statusu materiałowego
  • realizacja zamówień do dostawcy (składanie zamówień i monitorowanie dostaw materiału do budowy prototypu)
  • ustawienia parametrów zakupowych w systemie BaaN
  • ścisła współpraca i komunikacja z Kierownikami Projektów w zakresie utrzymania/zmian harmonogramu oraz wymagań klienta
  • ścisła współpraca z działami inżynieryjnymi w zakresie wymagań jakościowych i dokumentacji materiałów kwotowanych

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność czytania i interpretacji specyfikacji technicznej
  • bardzo dobra obsługa komputera w zakresie MS Office (głównie MS Excel)
  • dobra organizacja pracy - pilnowanie terminów, ustawianie priorytetów, koordynowanie zadań realizowanych przez inne osoby
  • komunikatywności, asertywności, umiejętności podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • doświadczenie w pracy z systemem BAAN lub innym zintegrowanym systemem zarządzania będzie atutem kandydata

Poszukujemy osób, które nastawione są na:

  • intensywną współpracę
  • silne ukierunkowanie na klienta
  • rozważne, szybkie i zdyscyplinowane działania
  • wytrwałe i nieprzerwane doskonalenie

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole
  • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji
  • udział w projektach o zasięgu międzynarodowym oraz współpracę z wysokiej klasy specjalistami
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • rozwój poprzez dofinansowanie do studiów lub nauki języków obcych
  • karty sportowe oraz możliwość bezpłatnego korzystania z siłowni na terenie firmy
  • prywatną opiekę medyczną (gabinet na terenie firmy)
  • jasne kryteria awansu
  • bonus relokacyjny
  • umowę o pracę

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem:
0048 58 777 71 71

Flextronics International Poland Sp. z o.o.
ul. Malinowska 28, 83-100 Tczew

W temacie maila proszę wpisać Specjalista ds. Zakupów NPI”

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się