Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów NPM

ZF GroupO firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa procesu zakupowego materiałów pośrednio-produkcyjnych i usług zgodnie z procedurami ZF

  • Zarządzanie bazą dostawców oraz relacjami z dostawcami, obsługa roszczeń

  • Analizowanie wydatków, proponowanie nowych oszczędności oraz optymalizacji

  • Sprawdzanie i zatwierdzanie faktur dostawców

  • Administrowanie i obsługa zapotrzebowań w systemie QAD

Nasze wymagania

  • 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale zakupów

  • Język angielski – minimum poziom B2

  • Umiejętności analityczne i pracy z danymi

  • Dobra znajomość MS Excel

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne w tym prowadzenia negocjacji

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy

  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku

  • Prywatną opiekę zdrowotną PZU

  • System premii

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

ZF Group

Work at the forefront of automotive innovation with ZF, one of the world’s leading automotive suppliers.

Przewiń do profilu firmy

Be part of our ZF team as Specjalista ds. zakupów NPM and apply now!