Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Zakupów

WhoohooO firmie

  • Nysa, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży spożywczej, poszukujemy aktualnie kandydata z doświadczeniem w dziale zaopatrzenia, który będzie odpowiedzialny za obszar zakupów pośrednich (indirect).

Zakres obowiązków

  • monitorowanie i analiza rynku, wyszukiwanie nowych dostawców
  • nadzór nad realizacją zawartych kontraktów
  • prowadzenie negocjacji cenowych
  • udział w audytach o dostawców
  • przygotowywanie zapytań ofertowych, weryfikacja ofert
  • poszukiwanie możliwości optymalizacji kosztów zakupowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • sprawna komunikacja się w języku angielskim
  • znajomość narzędzi takich jak Excel i Word
  • zaangażowanie, motywacja do działania
  • samodzielność i kreatywność
  • umiejętność współpracy w zespole
  • zdolności organizacyjne, planowania oraz rozwiązywania problemów

OFERTA

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • dobrowolne ubezpieczenie na życie oraz pakiet medyczny
  • możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach procedur działania firmy
  • dofinansowanie do wakacji oraz dodatki świąteczne

Ogłoszenie archiwalne