Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów

Ruukki Polska Sp. z o.o.

  • Oborniki

    Oborniki, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości produkcji, poprzez odpowiednie analizowanie potrzeb materiałowych,

  • Generowanie zamówień w systemie, kontrola terminowości dostaw materiałów wejściowych,

  • Utrzymywanie odpowiednich stanów magazynowych dla materiałów do produkcji,

  • Przygotowywanie dokumentów importowych potrzebnych do sprowadzenia materiałów spoza Unii Europejskiej,

  • Raportowanie dokładności dostaw, ilości reklamacji, stanów magazynowych, zużycia materiałów do produkcji.

Nasze wymagania

  • Osobę z minimum średnim wykształceniem, oraz doświadczeniem na podobnym stanowisku,

  • Znającą specyfikę pracy w zakładzie produkcyjnym na stanowisku związanym z zapewnieniem dostaw materiałowych,

  • Znającą język angielski w stopniu komunikatywnym,

  • Osobę, wykonującą przydzielone zadania w sposób terminowy, rzetelny i dokładny,

  • Potrafiącą wykorzystywać w pracy pakiet aplikacji MS Office w szczególności arkusz kalkulacyjny Excel,

  • Osobę otwartą, kreatywną i odpowiedzialną, posiadającą chęć ciągłego rozwoju, potrafiącą pracować samodzielnie jak i zespołowo.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo min. 1,5 roku, na pełen etat,

  • Pracę w zespole doświadczonych profesjonalistów,

  • Wynagrodzenie odpowiadające zakresowi obowiązków i osiąganym wynikom pracy,

  • Pakiet socjalny, opieka medyczna,

  • Pogłębianie wiedzy w zakresie wykonywanych obowiązków.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne