Ta oferta pracy jest nieaktualna od 317 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. zakupów obuwia

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 03.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa MIG to Firma, która z pasją od ponad 25 lat działa na polskim rynku odzieżowo-obuwniczym, a od kilku lat również za granicą kraju. Z sukcesem rozwijamy prężnie działające sieci salonów Sizeer, 50 style, Timberland oraz Symbiosis. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek New Era, O'neill, Lotto, Head, Confront, Feewear, linii obuwniczej Lacoste i wielu innych. Dzięki ciężkiej pracy tysiąca zaangażowanych osób, które tworzą nasz zespół, udało nam się zdobyć zaufanie klientów w całej Polsce.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Specjalista ds. zakupów obuwia – marki Premium
    Miejsce pracy: Kraków
    Nr ref: AB/07/2017

    ZADANIA:

    • Opracowywanie strategii i planu asortymentu
    • Wybór produktów do oferty detalicznej i hurtowej
    • Tworzenie i realizacja polityki handlowej
    • Realizacja planów sprzedaży, marży i rotacji
    • Prognozowanie trendów
    • Branie udziału w planowaniu kampanii produktowych
    • Monitorowanie i analizowanie wskaźników efektywności realizacji planu asortymentu

    PROFIL KANDYDATA:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży obuwniczej
    • Znajomość branży obuwniczej: rodzajów produktów i procesów technologicznych
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Ukierunkowanie na realizację celu, samodzielność i odpowiedzialność
    • Znajomość programu MS Excel
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
    • Prawo jazdy kat. B
    • Gotowość do wyjazdów służbowych
    • Mile widziane – doświadczenie w projektach z obszaru e-commerce w branży modowej

    OFERUJEMY:

    • Pracę w branży modowej
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w międzynarodowej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Super atmosferę
    • Możliwość uczestnictwa w realizacji ciekawych projektów
    • Dużą samodzielność działania
    • Pracę w ambitnym i dynamicznym zespole
    • Zniżki na nasze produkty
    • Możliwość skorzystania z pakietów prywatnej opieki medycznej i pakietów OK System
    • Imprezy pracownicze
    • Realną możliwość rozwoju zawodowego poprzez Program Talent Management

    Jeśli jesteś zainteresowany wyślij aplikację za pomocą Aplikuj Teraz.

    lub na adres:

    Marketing Investment Group S.A.
    30-703 Kraków
    ul. Jana Dekerta 18,

    opisopis

    Pamiętaj o klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów niezbędnych do procesu rekrutacji (Ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz. U. 133, poz. 883)”.

    bottom