Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

Producent Wyrobów Papierniczych JACK-POL Sp. z o.o.O firmie

  • Portowa 1B, Oława
    Oława, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Producent Wyrobów Papierniczych JACK-POL Sp. z o.o.

Portowa 1B

Oława

Twój zakres obowiązków

  • Minimalizacja kosztów ponoszonych przez firmę poprzez dobór dostawców oferujących produkty możliwie najwyższej jakości na możliwie najkorzystniejszych warunkach finansowych

  • Prowadzenie negocjacji

  • Poszukiwanie większych wolumenów zakupowych

  • Budowanie siatki dostawców

  • Negocjacje warunków współpracy

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi dostawcami

  • Zamówienia surowców zgodnie z zapotrzebowaniem

  • Analizowanie zapotrzebowania na poszczególne surowce z zachowaniem optymalnych stoków magazynowych

  • Kontrola jakościowa dostarczanych surowców

  • Prowadzenie dokumentacji logistycznej

  • Praca w systemie ERP

  • Ścisła współpraca między działowa

  • Raportowanie (zestawienia; analizy)

  • Praca w systemie BDO (elektroniczna ewidencja odpadów)

Nasze wymagania

  • Podejmujesz wyzwania i uparcie dążysz do ich realizacji

  • Potrafisz pracować pod presją czasu

  • Masz wrodzone zdolności organizacji zadań w czasie

  • Nie używasz fraz „nie da się”, „to jest niemożliwe”

  • Negocjacje masz we krwi

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Elastyczne godziny pracy

  • Gwarantowany rozwój poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Sklep z produktami Jack-Pol

  • Codziennie nowe wyzwania