Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zakupów

GIERA Znaki DrogoweO firmie

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzenie procesu zakupowego na potrzeby całego przedsiębiorstwa: wysyłanie zapytań, kontakt z dostawcą, negocjacje cenowe, zamówienie i realizacja dostaw, realizacja bieżącego zapotrzebowania na materiały, surowce, narzędzia.

  • Wysyłanie zapytań ofertowych, negocjowanie warunków współpracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziany kierunek techniczny

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub pokrewnym

  • Samodzielność w realizowaniu zadań

  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych oraz pracy pod presją czasu, kreatywność

  • Komunikatywność, mile widziane umiejętności negocjacyjne

  • Doskonała organizacja czasu pracy

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na zasadach umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji

GIERA Znaki Drogowe

GIERA Znaki Drogowe działa na rynku od 1993 roku. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie oczekuje się najnowocześniejszych technologii i rozwiązań w zakresie oznakowania dróg. Uczestniczymy w najbardziej innowacyjnych inwestycjach drogowych naszych czasów.

Ciągle rozwijamy się a wizja, odwaga, determinacja właścicieli i kompetentna kadra skutkują zadowoleniem Inwestorów.

Przewiń do profilu firmy