Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zakupów

Eubioco Sp z o.o.

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wysyłanie zapytań ofertowych do obecnych oraz potencjalnych dostawców oraz porównanie otrzymanych ofert, negocjacje cenowe

  • Współpracowanie z innymi działami i zespołami celem optymalizacji procesów zaopatrzenia, dostaw, gospodarki magazynowej i produkcji

  • Poszukiwanie i realizowanie inicjatyw oszczędnościowych i optymalizacyjnych związanych z redukcją kosztów materiałowych

  • Dokonywanie zaopatrzenia na materiały i komponenty produkcyjne zgodnie z przyjętą polityką oraz planem produkcji

  • Monitorowanie sytuacji rynkowej oraz śledzenie trendów na rynku surowcowym

  • Rozliczanie reklamacji jakościowych oraz ilościowych

  • Sporządzanie raportów zakupowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w dziale zakupów w obszarze surowców i opakowań dla branży FMCG (preferowane branże: farmaceutyczna, kosmetyczna, spożywcza)

  • Wysokie umiejętności negocjacyjne

  • Dobra znajomość obsługi komputera w szczególności MS Excel

  • Znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • Dobra organizacja pracy, dokładność i rzetelność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wewnętrzne szkolenia wdrożeniowe

  • Realny wpływ na rozwój firmy

  • Dofinansowanie do wypoczynku

  • Paczki na święta

  • Kartę Fit-profit