Oferta pracy

Specjalista ds. zakupów

HALFING & PETERSEN

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

dla naszego Klienta, będącego liderem rynku krajowego i europejskiego z branży technicznej

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie dostępności wybranych produktów,

  • dbałość o dobre relacje z partnerami handlowymi,

  • organizacja pełnej dokumentacji dla nowych produktów,

  • weryfikacja odpraw celnych,

  • sprawdzanie zgodności dokumentacji zakupionego towaru.

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie na tożsamym stanowisku,

  • bardzo dobra znajomość angielskiego,

  • znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza programu Excel,

  • doświadczenie w prowadzeniu zakupów, również na rynkach europejskich.

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe na kierunkach ekonomia lub logistyka.

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • realne możliwości rozwoju i awansu,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • praca w dynamicznym środowisku.