Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów Operacyjnych

ZPUE S.A.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
ZPUE S.A. od ponad 30 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 2500 osób;. Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kluczowe zadania:

  • Generowanie zamówień zakupu na podstawie zapotrzebowania/stanów minimalnych;
  • Określanie i weryfikacja stanów min/max;
  • Monitorowanie statusu zamówień;
  • Interwencje i koordynacja dostaw;
  • Przeprowadzanie postępowań zakupowych i aukcji internetowych;
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami;
  • Organizowanie spotykań i pośredniczenie w kontaktach z dostawcami.

Nasze wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Gotowość do relokacji (miejsce pracy: Włoszczowa);
  • Zdolności komunikacyjne;
  • Umiejętności negocjacyjne;
  • Wykształcenie wyższe (logistyka, materiałoznawstwo, energetyka, budowa maszyn);
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B1.

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat;
  • Wdrożenie do pracy na stanowisku i wsparcie przełożonego;
  • Narzędzia pracy niezbędne do wykonywana powierzonych zadań;
  • Profesjonalne, dynamiczne, pełne wyzwań środowisko pracy;
  • Szkolenia poszerzające kompetencje i rozwijające wiedzę;
  • Pracę w zgranym zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o załączenie do dokumentów rekrutacyjnych klauzuli zgody, w następującym brzmieniu:
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez ZPUE S.A. z siedzibą we Włoszczowie, w celu realizacji procesu rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdym czasie. ”

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy