Oferta pracy

Specjalista ds. Zakupów Operacyjnych

DOT2DOT S.A.O firmie

  • Nowy Konik (pow. miński)

    Nowy Konik (pow. miński), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości produkcji poprzez terminowe zaopatrzenie w materiały

  • realizacja zamówień materiałów i usług wraz z weryfikacją stanów magazynowych materiałów

  • monitorowanie przebiegu realizacji zamówień

  • wyjaśnianie ewentualnych niezgodności w dostawach

  • prowadzenie procesu reklamacyjnego z dostawcami

  • raportowanie na potrzeby działu i Zarządu

  • udział w bieżących projektach

  • inicjowanie działań optymalizujących proces dostaw i poziom zapasu materiałów

Nasze wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w branży poligraficznej)

  • umiejetność posługiwania się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • sprawna obsługa pakietu MS Office

  • doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP

  • łatwość w budowaniu relacji na różnych poziomach struktury

  • komunikatywność

  • otwartość na pracę w dynamicznych warunkach

  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

To oferujemy

  • narzędzia niezbędne do pracy

  • program wdrożenia do organizacji

  • przyjazna atmosfera i zgrany zespół profesjonalistów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

DOT2DOT S.A.

Grupa Dot2Dot S.A. jest liderem branży opakowań z tektury litej z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem rynkowym. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla podmiotów z Polski i Europy dla wszystkich sektorów rynku premium opakowań z tektury.

Jesteśmy firmą etyczną, stosującą normy krajowe i międzynarodowe w zakresie przeciwdziałania korupcji, poszanowania praw pracownika i standardów zatrudnienia oraz w obszarach środowiskowym, społecznym i zrównoważonego rozwoju.

Przewiń do profilu firmy