Specjalista ds. zakupów operacyjnych

Apator Telemetria Sp. z o.o.

  • Portowa 13, Słupsk
    Słupsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Portowa 13

Słupsk

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z dostawcami oraz całościowe realizowanie procesu zakupowego komponentów

  • kontrola terminowości i jakości dostaw

  • monitorowanie stanów magazynowych a także utrzymywanie ich na odpowiednim poziomie

  • negocjowanie cen i warunków współpracy z dostawcami

  • codzienna praca w systemie ERP

  • nadzór nad dokumentacją zakupową

  • weryfikacja dokumentów finansowych (faktura VAT) pod względem zgodności z ofertami, poprawności cen, kursów walut oraz ilości towaru

  • zarządzanie procesem reklamacji dostaw

  • usprawnianie procesu zakupów operacyjnych

  • przygotowywanie raportów i zestawień z obszaru zakupów

  • utrzymywanie wyznaczonych wskaźników KPI

  • codzienna współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego (logistyka, lub łańcuch dostaw)

  • minimum 2 lata doświadczenia w zakupach, logistyce lub łańcuchu dostaw w dużej firmie

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego (minimum poziom B1)

  • doświadczenia w pracy z systemami ERP (atutem będzie znajomość systemu ENOVA)

  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • dokładności, sumienności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań

  • samodzielności i otwartości na zmiany

  • doskonałej organizacji pracy własnej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w branży nowoczesnych technologii,

  • możliwość zwiększania kompetencji zawodowych oraz awansu,

  • praca w przyjaznym i ambitnym zespole,

  • dodatkowe benefity (dofinansowanie do kart sportowych Benefitsystems, prywatną opiekę medyczną LUXMED),

  • możliwość zawarcia korzystnej umowy ubezpieczenia grupowego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

W aplikacji prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

Zgadzam się na zachowanie mojej aplikacji rekrutacyjnej dla potrzeb przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż 12 miesięcy.

Administratorem danych jest APATOR TELEMETRIA Sp. z o.o., ul. Portowa 13a, 76-200 Słupsk (dalej: My). Dane podane przez Ciebie w CV oraz w liście motywacyjnym będziemy przetwarzać w celach rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację z naszej rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Apator Telemetria Sp. z o.o. działa w Słupsku już od 2007 roku. W tej chwili zatrudniamy ok. 200 pracowników. Jesteśmy twórcą i producentem innowacyjnego rozwiązania dedykowanego dla aglomeracyjnych sieci ciepłowniczych, energetycznych, wodociągowych oraz gazowniczych. Obejmuje ono zarówno urządzenia pomiarowe oraz odczytujące i transmitujące dane z dowolnego typu ciepłomierzy, wodomierzy, liczników energii elektrycznej i gazomierzy. Jesteśmy również producentem innowacyjnych systemów informatycznych i analitycznych.

Przewiń do profilu firmy